Пізнанський дитячий садок

Історія

Дитячий садок Пізнанської сільської ради розташований за адресою Тернопільська область Гусятинський район с.Пізнанка 48216, вул. Нижня,18.

Засновник дошкільного закладу – Пізнанська сільська рада. Це садочок загального розвитку комунальної форми власності і створений на підставі рішення №05 сесії Пізнанської сільської ради від 16.04.2002 року.

З квітня по серпень 2004 року завідувачем новобудови призначена Борейко Іванна Іванівна, а пізніше з вересня 2004 року по вересень 2016 року – завідувачка Михальчук Наталія Михайлівна. На даний час управління дошкільним закладом здійснює завідувачка Яцків Наталія Зіновіїївна.

На час відкриття у дошкільному закладі функціонувала одна різновікова група, яка функціонує і до сьогодні. Педагогічний та технічний склад колективу налічував 4 особи. Зараз у садочку працює 3 особи.

Головним напрямком колективу було: розвиток фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми, розвиток творчих здібностей та інтересів, формування у дітей умінь та навичок, необхідних для навчання у школі.

На теперішній час садок розрахований на 12 місць (на сьогоднішній день у закладі перебуває 4 дитини). Завідувачка має вищу освіту. Вона працює і вихователем. У 2017 році проходила курси ТОКІППО.

Колектив садка тісно працює з місцевою бібліотекою.

За останні роки матеріальна база садка значно покращилася, зроблені ремонти в групових приміщеннях, придбаний телевізор, DVD, оновлене ігрове середовище (іграшки, посібники), придбані  нові дитячі меблі.

Ми плануємо  і надалі розвивати свій садочок, щоб діти у ньому почувалися щасливими,захищеними, відчували любов та турботу, адже діти – це наше майбутнє, запорука нашої держави.